Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 1.5
SkinsRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 1.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 0.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0