Titles you rated
Dynamite KissRated ★ 3.5
Heroes Next DoorRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
Cinderella at 2amRated ★ 3.0
To the MoonRated ★ 3.5
Last SummerRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
The Confidence Man KRRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
DNA LoverRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0