Titles you rated
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 2.0
PastaRated ★ 3.5
Ugly BettyRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 2.5
RomanceRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.0- Cute or CrazyRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 3.0- School Season 1Rated ★ 3.0