Movies
Ratings
118
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 0.5
Absolutely AnythingRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0