Series
Ratings
63
MirandaRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0