Movies
Ratings
162
John WickRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 1.0
DerangedRated ★ 0.5
RiddickRated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 1.5
HitchRated ★ 0.5
HancockRated ★ 1.5
DisconnectRated ★ 2.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 1.0
Fatal IntuitionRated ★ 0.5
The ConcubineRated ★ 0.5
The HimalayasRated ★ 0.5
577 ProjectRated ★ 0.5
Insadong ScandalRated ★ 0.5