Movies
Ratings
80
Love ActuallyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
TedRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.5
ScoopRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 3.5