Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
I Am Not a RobotRated ★ 3.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 2.0
Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0
My Golden KidsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.5