Series
Ratings
135
The SinnerRated ★ 3.5
The Trials of Gabriel FernandezRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.5
The SinnerRated ★ 4.5
DraculaRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
AJ and the QueenRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 2.5
OutlanderRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5
Call the MidwifeRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 3.5