Series
Ratings
32
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 2.5
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
The Good WifeRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.5