Movies
Ratings
50
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0