Movies
Ratings
364
Frozen IIRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.5