Series
Ratings
35
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0- Being Human Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5