Movies
Ratings
39
OppenheimerRated ★ 4.0
The Half of ItRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0