Movies
Ratings
275
The Hateful EightRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0