Series
Ratings
14
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0