Titles you rated
Voice season1Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0