Movies
Ratings
430
JokerRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
PsychokinesisRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5