Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5