Movies
Ratings
19
RedactedRated ★ 2.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Tears of the SunRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5