Titles you rated
IntoleranceRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.0
ShameRated ★ 4.0
Lights in the DuskRated ★ 4.5
Fallen LeavesRated ★ 4.0
YurigokoroRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.5
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 4.5
Hit ManRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 2.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Riverside MukolittaRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5