Titles you rated
TriggerRated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
CassandraRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 4.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
This Is Going to HurtRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Inventing AnnaRated ★ 2.0- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0