Series
Ratings
138- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.5
Jang Geum, Oh My GrandmaRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Borg MomRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Someone You Might KnowRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.5
- ポケットモンスターRated ★ 4.5
- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.5
- Fairy CommiRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5