Movies
Ratings
155
The Con ArtistsRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
Perfect GameRated ★ 3.5