Titles you rated
The MadnessRated ★ 4.0
Modern LoveRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0