Titles you rated
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The OthersRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
TwisterRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
The Hangover Part IIRated ★ 2.5