Movies
Ratings
14
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
FuryRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0