Movies
Ratings
171
Saturday Morning MassacreRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
CatsRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 4.0