Titles you rated
Friends Season 1Rated ★ 5.0- Wuthering HeightsRated ★ 4.0
- Alien SamRated ★ 3.0
- The Dirge SingerRated ★ 5.0
- Secret CampusRated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.0
BloodRated ★ 2.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.5
Cutie PieRated ★ 3.0
Blade ManRated ★ 0.5
Pure in HeartRated ★ 3.0
When I Was The PrettiestRated ★ 4.0- Haneuljae's MurderRated ★ 5.0
Idle MermaidRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
Melody of LoveRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0
Over the RainbowRated ★ 3.0