Movies
Ratings
24
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0