Movies
Ratings
389
La La LandRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Happy FlightRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
AdoreRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0