Series
Ratings
70
Initial D: First StageRated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 1.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
MerlinRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0- Louie Season 1Rated ★ 3.5
Drop Dead DivaRated ★ 3.5
BonesRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- HustleRated ★ 4.0
- PrimevalRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.5