Titles you rated
OblivionRated ★ 2.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
BeowulfRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5