Titles you rated
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0