Series
Ratings
430
Attack on TitanRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
The SocietyRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 3.0
Street FoodRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.5
Six Feet UnderRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
BondingRated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
LegionRated ★ 4.0
SpecialRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5