Series
Ratings
80
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Singles' InfernoRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
Man vs. BeeRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
One Ordinary DayRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0