Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 4.0