Titles you rated
- The First RideRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The RuinsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.0- Midnight SunRated ★ 3.0
My Beloved StrangerRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
After YangRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5