Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0
Miss MermaidRated ★ 0.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 0.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0