Movies
Ratings
41
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
PunchRated ★ 1.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 1.0