Movies
Ratings
527
A House of DynamiteRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.0
Smile 2Rated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
FreshRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
The GorgeRated ★ 3.0
TetrisRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0