Series
Ratings
219- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 3.5
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.5
UntamedRated ★ 3.0
MobLandRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
On CallRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.0