Movies
Ratings
289
Ghost RiderRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.5
OculusRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5
Underworld: EvolutionRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0