Titles you rated
Who Am IRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
DetourRated ★ 3.0
The DictatorRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 2.5
The King's Case NoteRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 5.0
Young AdultRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
SleightRated ★ 2.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 4.0