Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 3.5
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 3.5
Digital Monster X EvolutionRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
HibikiRated ★ 3.5
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
The Devil's ViolinistRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 3.0