Series
Ratings
21
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
SpartacusRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
FringeRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0