Titles you rated
WickedRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0- SABAKANRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
ReboundRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0