Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
My DearestRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5