Titles you rated
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 5.0
RoomRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Baseball GirlRated ★ 4.0
The Call of the WildRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5