Series
Ratings
308
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
Mieruko-chanRated ★ 2.0
Midnight Horror StoryRated ★ 2.5
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 3.0
Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 3.0- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0- 원경: 단오의 인연Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
Shin AtashinchiRated ★ 3.0- Fighting Spirit RisingRated ★ 3.5
- Fighting Spirit New ChallengeRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 3.0
WongyeongRated ★ 2.0